Translate

środa, 20 listopada 2013

Kilka słow o zakupach w sklepie internetowym Pierre Rene

Lubię nowości, ale równie chętnie korzystam z rozmaitych wyprzedaży na produkty, które już wychodzą z obiegu. Jeżeli producent zmienił szatę graficzną, a kosmetyk jest świeży, dlaczego nie kupić go dużo taniej?

Od zakupów online skutecznie odstraszają koszty przesyłki, ale w sklepie Pierre Rene są one dość zachęcające. W zależności od wartości zamówienia macie do wyboru 3 opcje (cytuję):

"Koszty transportu są BEZPŁATNE przy zamówieniupowyżej 100 zł brutto. Dla zamówień powyżej 50 zł wynoszą 5 zł, a dla zamówień do 50 zł wynoszą 11 zł. Przy wyborze formy przesyłki za pobraniem dodatkowo należy doliczyć 5 zł niezależnie od wartości przesyłki."


Ponieważ natrafiłam na promocję darmowej wysyłki przy zakupach za minimum 20 zł, tak oto widoczne poniżej 5 produktów stało się moją własnością za jedyne 30,46 zł. Do zamówienia dołączono GRATIS - pomadkę Color Blam. Bardzo miłym dodatkiem był list z podziękowaniem za zakupy.

Moja kosmetyczka została powiększona o:

  • Puder w kamieniu Smooth & Soft
  • HI - TECH Maskara Carbon Black
  • 3 pojedyncze cienie do powiek (MATT oraz SAPPHIIRE & METALIC) 
  • gratis - pomadkę Color Balm

Recenzje kosmetyków wkrótce, a tutaj możecie obejrzeć aktualną wyprzedaż Pierre Renehttp://www.pierrerene.pl/pl/12-promocje