Translate

poniedziałek, 7 kwietnia 2014

DERMEDIC Hydrain3 Hialuro - Tonik, mleczko 2w1Przedstawiam Wam produkt do demakijażu 2w1, czyli łączący w sobie oczyszczające właściwości mleczka oraz tonizujące, odświeżające toniku. Jest to widoczny poniżej Tonik, mleczko 2w1 marki DERMEDIC.


Kosmetyk ten wchodzi w skład linii Hydrain3 Hialuro, czyli linii dermokosmetyków przeznaczonych do skór suchych i odwodnionych. TUTAJ możecie obejrzeć całą linię Hydrain3.

Tonik, mleczko 2w1 powinien przypaść do gustu osobom, które lubią szybki demakijaż i nie przepadają za myciem buzi żelem i wodą.


Ok. 5-6 lat temu moim ulubionym produktem do demakijażu oczu był produkt 3w1 marki JOHNSONS. Oczywiście jak to bywa, kosmetyk zniknął ze sklepów, nad czym bardzo ubolewałam. Od tego czasu rozglądałam się za podobnym kosmetykiem.

Tonik, mleczko 2w1 zawiera: wodę termalną, Hydroveg VV, Olej Migdałowy, Witaminę E.

Według producenta kosmetyk łączy w sobie delikatność mleczka i świeżość wody, z czym muszę się zgodzić. Reszta też się zgadza: nie wysusza skóry, a nawet pozostawia na niej bardzo delikatny film, nie powoduje uczucia ściągania i nie zatyka porów.

Zapach produktu jest zbliżony do zapachu innych dermokosmetyków z linii Hydrain3 Hialuro. Określam ten zapach jako świeży, kojarzy mi się z zielonym ogórkiem.
Konsystencja kosmetyku jest dość rzadka (widoczna na zdjęciu).

Jak radzi sobie z makijażem?

Tonik, mleczko 2w1 bez problemu usuwa makijaż ze skóry. Radzi sobie także z tuszem do rzęs. Mam porównanie z płynem micelarnym z tej samej linii i chociaż płyn był bardzo przyjemny w stosowaniu, to moim zdaniem Tonik, mleczko 2w1 radzi sobie lepiej z demakijażem oczu.

Porcja kosmetyku na dłoni: