Translate

sobota, 26 kwietnia 2014

DERMEDIC Sunbrella Sensitive - hypoalergiczny samoopalacz do skóry suchej i wrażliwej


Dla kogo będzie odpowiedni ten Nawilżający samoopalacz o przedłużonym działaniu?

  • dla osób o jasnej karnacji
  • dla cer suchych i mieszanych
  • dla skór wrażliwych, które źle reagowały na dotychczas stosowane samoopalacze
  • dla osób, które nie chcą lub nie mogą się opalać
  • dla tych, którzy do tej pory musieli nakładać krem nawilżający przed aplikacją kosmetyku samoopalającego


Skład produktu: DHA + erytruloza, Masło kakaowe, Oleum Amygdalae, Masło Shea, Oxynex K, Alantoina, Gliceryna, Woda termalna.Składniki zawarte w samoopalaczu nie tylko nadają skórze wygląd opalonej, a także ją pielęgnują,  tzn. nawilżają, regenerują i koją.
Produkt stosowałam wielokrotnie na różne partie ciała i nakładałam go zarówno grubszą, jak i bardzo cienką warstwą. Po tych testach doszłam do wniosku, że należy nakładać go bardzo cienką warstwą. Gdy wmasujemy go grubszą warstwą po pierwsze kremowa konsystencja będzie wchłaniać się dość długo, a po drugie opalenizna będzie nierównomierna i będzie miała sztuczny kolor.

Bardzo pozytywnie przeszedł test na mojej twarzy, która nie lubi samoopalaczy. Po tym kosmetyku nie mam podrażnień! Używam go co 2-3 dni na dłonie i twarz, ponieważ na resztę ciała stosuję balsamy brązujące lub samoopalacz, który posiada kolor już przy aplikowaniu.

Jeżeli macie ciemną karnację lub lubicie mocną opaleniznę, nastawcie się na to, że zabieg trzeba będzie powtórzyć 3-4 razy. Ale lepsze to, niż nałożyć go więcej i mieć plamy. Jeżeli chcecie nałożyć go rano przed wyjściem z domu, raczej przygotujcie sukienkę, niż spodnie :)

Pewnie zastanawiacie się, jak jest z charakterystycznym "smrodkiem", który zawsze się pojawia. Oczywiście tutaj też nie da się go uniknąć, ale mam na to sposób. Po 5-6 godzinach polecam prysznic z użyciem olejku Bielendy, linia Aromatherapy

Podsumowując, polecam go szczególnie do twarzy. Samoopalacz nie zawiera parabenów i jest hypoalergiczny. Pamiętajcie tylko o tym, aby nakładać go w minimalnej ilości.

Linia Sunbrella to nie tylko samoopalacz, ale głównie kosmetyki służące do ochrony przed słońcem. Tutaj możecie obejrzeć całą linię. Znajdują się w niej kosmetyki m.in. dla dzieci lub osób o cerze tłustej.