Translate

niedziela, 17 sierpnia 2014

DERMEDIC Tolerans Sensitive - Krem specjalny pod oczy i na powieki do skóry nadwrażliwej
Jeżeli nie używasz kremów pod oczy, bo po większości z nich dokucza Ci pieczenie, swędzenie lub łzawienie oczu, możesz podjąć ostateczne ryzyko i sięgnąć po dermokosmetyk marki DERMEDIC. Mowa o kremie z linii Tolerans Sensitive. Jest to linia przeznaczona dla skóry nadwrażliwej. Produkty nie zawierają środków drażniących oraz minimalizują ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i tolerancję preparatu. 

Kremy z serii Tolerans Sensitive znajdują się w opakowaniach ecosolution: produkt bez kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym, co zapewnia czystość mikrobiologiczną preparatu, pompka PE+PP – brak metalowych części dla bezpieczeństwa formuły produktu, wykorzystanie produktu w blisko 100% poprzez zastosowanie woreczka zasysającego się do wewnątrz.DERMEDIC Tolerans Sensitive Krem specjalny pod oczy i na powieki umieszczony jest w opakowaniu airless z wygodnym dozownikiem. Waga samego kosmetyku jest tradycyjna, jak na krem pod oczy, ponieważ wynosi 15 g. Samo opakowanie także jest bardzo lekkie.

Składniki aktywne tego dermokosmetyku do cery nadwrażliwej to: Neutrazen™, Phytosqualan–Skwalan, Witamina E, Gliceryna, Dub Diol.

Składniki te mają za zadanie nawilżać skórę, zatrzymywać w niej wodę, a co za tym idzie ujędrniać i napinać delikatną i wrażliwą skórę. Dla mnie krem jest idealny, tzn. nie odczuwam po jego aplikacji żadnego pieczenia i swędzenia oczu. Produkt ma dość płynną konsystencję. Uważam, że jest wydajny. Delikatnie nawilża i koi, co jest szczególnie przyjemne po wieczornym demakijażu oczu.