Translate

wtorek, 26 sierpnia 2014

GARNIER Płyn Micelarny 3w1 Skóra wrażliwa - testGARNIER SKIN NATURALS Płyn micelarny 3w1 to preparat służący do demakijażu skóry wrażliwej. Ponieważ zarówno cera trądzikowa, jak i naczynkowa, mogą wykazywać objawy wrażliwości, płyny micelarne są odpowiednie właściwie dla każdego rodzaju skóry. Funkcjonalność 3w1 ocenianego płynu polega na tym, że: usuwa makijaż, oczyszcza i koi skórę. Nadaje się do zmywania makijażu z całej twarzy, łącznie z oczami i ustami. Płyn kupiłam w lipcu w osiedlowej Biedronce za ok. 14 zł (dokładnej ceny nie pamiętam). Na pewno jest dostępny w Rossmanie, jednak jego cena jest o kilka złotych wyższa. Ponieważ jego pojemność to aż 400 ml, myślę teraz, że opłaca się na niego wydać nawet 20 zł.

Płyny micelarne bardzo lubię za łagodność i możliwość wykonania ekspresowego demakijażu... i o wiele mniej za zbyt słabe rozpuszczanie tuszu do rzęs. Dlatego oprócz płynu micelarnego zazwyczaj mam na półce dodatkowy kosmetyk do demakijażu oczu.

Jak GARNIER SKIN NATURALS Płyn micelarny 3w1 zmywa tusz do rzęs?
Całkiem nieźle. Oczywiście wiele zależy od marki tuszu, jednak oceniam go lepiej, niż dotychczas stosowane micele. Co nie znaczy, że już nie sięgam po inny kosmetyk. Co bardzo ważne, nie podrażnia moich wyjątkowo wrażliwych oczu i jest wydajny.


Poniżej możecie zobaczyć, jak GARNIER SKIN NATURALS Płyn micelarny 3w1 radzi sobie ze zmyciem maskary ASTOR i cieni do powiek Bell:


Po jednym przetarciu: