Translate

czwartek, 30 października 2014

DERMEDIC Regenist ARS 3 Ursolical Stymulujący krem wzmacniający na dzieńDERMEDIC Regenist ARS 3 Ursolical Stymulujący krem wzmacniający na dzień to krem dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia, czyli zmarszczkami mimicznymi. Kilka miesięcy temu miałam już okazję testować Stymulujący krem regenerujący na noc z tej nowej serii.

Ten hypoalergiczny krem wzmacnia włókna kolagenowe i aktywuje ich wzrost, poza tym pobudza regenerację naskórka i zapobiega utracie wody. Zawarte w nich składniki aktywne, czyli: Kompleks aktywny ARS 3° URSOLICAL. Kwas ursolowy, Witamina E, Olej migdałowy, Gliceryna, Dub Diol, Moisturizing Vegetal Micropatch, Wyciąg z korzenia żeń-szenia, Sok z brzozy, występują w stężeniu 14%. W przypadku kremu na noc było to stężenie wynosiło 17,5 %, jednak wersja na noc różniła się nieco składem.

Jeśli chodzi o zapach kremu, jest on taki sam jak w wersji nocnej. Konsystencja jest odrobinę lżejsza i nie nasila błyszczenia się skóry. 

Chociaż już linia Hydrain3 Hialuro mnie satysfakcjonowała, przy tej linii można mówić już o wyższym poziomie luksusu. Nie wiem czy nasze polskie dermokosmetyki będą kiedyś doceniane tak, jak na to zasługują, ale uważam, że marka Dermedic przewyższa jakością przereklamowane Vichy... i przede wszystkim nie uczula.
Przypominam o KONKURSIE, w którym do wygrania jest Płyn micelarny z linii Hydrain 3 Hialuro (KLIK).