Translate

poniedziałek, 20 października 2014

Dermedic TOLERANS SENSITIVE Łagodzący krem przeciwzmarszczkowy, skóra nadwrażliwa - dla alergików


Wrażliwość skóry może towarzyszyć nam od lat, ale może też pojawić się na skutek alergii, złej pielęgnacji i czynników środowiskowych. Najbardziej narażone na nadwrażliwość są alergicy, osoby o skórze cienkiej, delikatnej, a także pracujący cały rok na świeżym powietrzu.

Jeżeli należysz do osób, które mają problem z dobraniem kremu i boją się wydawać pieniądze na kolejne, najczęściej nietrafione kosmetyki, z tym kremem warto podjąć ryzyko. Zresztą nie tylko z tym, bo cała seria Dermedic TOLERANS jest przeznaczona dla osób ze skórą nadwrażliwą, alergiczną i skłonną do podrażnień.
Miałam już okazję testować krem pod oczy z tej serii. Obecnie używam Łagodzącego kremu przeciwzmarszczkowego, a w szufladzie czeka na swoją kolej także wersja na noc.

Kremy TOLERANS, także krem pod oczy, wyróżnia:
  • opakowanie ecosolution, dzięki któremu krem nie ma kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym
  • pompka PE+PP - brak metalowych części dla bezpieczeństwa formuły produktu
  • zawartość Neutrazenu, czyli składnika, który daje natychmiastowe uczucie ukojenia (potwierdzam)
  • testowanie kliniczne i alergologiczne
  • 0% parabenów, barwników i substancji zapachowych
Łagodzący krem przeciwzmarszczkowy TOLERANS SENSITIVE zawiera następujące składniki aktywne: Neutrazen, Alantoinę, Glicerynę, Olej migdałowy, Oxynex K, Ekstrakt z nasion soi, Ekstrakt z korzenia żeń-szenia i Sok z brzozy.


Moje odczucia: 
Podobnie jak wersja pod oczy, krem nie posiada zapachu, jest lekki, a jednocześnie pozostawia na skórze ochronną, łagodząca warstewkę. Nadaje się pod makijaż i nie przetłuszcza nadmiernie skóry. TUTAJ można obejrzeć opisywany krem.