Translate

niedziela, 30 listopada 2014

MARION Golden Skin Care - serum do twarzy, szyi i dekoltu.

Linia Golden Skin Care to nowa linia pielęgnacyjna marki MARION, w skład której wchodzi serum, maska w płacie i kolagenowe płatki pod oczy. Ja posiadam Golden Skin Care serum do twarzy, szyi i dekoltu. Serum posiada pojemność 20 ml i znajduje się w szklanej buteleczce, wyposażonej w pipetkę, którą można pobierać i aplikować krople preparatu.

Według producenta serum uzupełnia ubytki w tkance skórnej, poprawia jędrność i elastyczność skóry, a co za tym idzie zapobiega powstawaniu zmarszczek. Takie działanie przypisuje się silnie skoncentrowanemu kwasowi hialuronowemu oraz komórkom macierzystym PhytoCellTec Argan. Tajemniczy hydrokompleks, na który składają się m.in. gliceryna i mocznik, ma stabilizować 
i zwiększać poziom nawilżenia skóry. Przeznaczenie i sposób użycia produktu: serum nadaje się do każdego typu cery, szczególnie suchej, odwodnionej, pozbawionej blasku i jędrności. Można je aplikować rano i/lub wieczorem i stosować jako bazę pod makijaż. Potwierdzam, produkt sprawdza się jako baza pod makijaż. Co do wydajności, dwie krople wystarczają na całą twarz. Najchętniej używam je po wieczornym demakijażu, kiedy mam chwilę czasu, aby odczekać, aż serum się wchłonie. Nakładam potem na nie ulubiony krem na noc.

Po użyciu serum skóra staje się aksamitna w dotyku, taka jakby miękka, a także cudownie pachnie.

Teraz najlepsze, czyli cena... Serum kosztuje ok. 8 zł, czyli jest bardzo przystępne cenowo. 


Linię Golden Skin Care uzupełniają poniższe produkty:

Dopisek: Serum oddałam babci i zapomniałam o nim. Po ok. miesiącu babcia zapytała, gdzie można kupić ten kosmetyk, bo jest z niego bardzo zadowolona. "Nie ma juz skóry jak pergamin". :)