Translate

wtorek, 17 czerwca 2014

NINIO BIOlife Krochmal do kąpieli dla niemowląt i dzieci


Kąpiel w krochmalu jest znaną od lat metodą na potówki i różnego rodzaju podrażnienia. Przyznaję, że byłam zbyt leniwa, by przygotować samodzielnie taką kapiel, ale nie o lenistwo głównie tu chodziło. Problemem był mój brak wiary w skuteczność tej naturalnej metody...
Jednak kiedy dotarła do mnie informacja o gotowym produkcie, który można przetestować dzięki portalowi Kosmeland, spróbowałam swojego szczęścia. Udało się. Do testów otrzymałam opakowanie NINIO BIOlife, w którym znajdowało się 5 saszetek.Krochmalu nie trzeba gotować i to jest w nim najpiękniejsze. Minusem może być cena, ale za lenistwo trzeba płacić :) Koszt jednej saszetki to ok. 4 zł. W sprzedaży dostępne są opakowania zawierające po 5 lub 10 saszetek krochmalu. NINIO BIOlife można zamówić np. w doz.pl, czyli w aptece internetowej, która umożliwia odbiór  produktów w wybranej aptece w swoim mieście (polecam).

NINIO BIOlife to preparat w 100% naturalny, oparty na skrobi roślinnej. Produkt jest przeznaczony do kąpieli niemowląt i dzieci z problemami skórnymi. Kąpiel z dodatkiem NINIO BIOlife polecana jest także dla skóry suchej oraz wrażliwej. Preparat jest szczególnie pomocny przy skórze skłonnej do występowania podrażnień, takich jak odparzenia, potówki lub wypryski alergiczne.