Translate

wtorek, 24 marca 2015

Bell Lakiery do paznokci: Glam MAT, GEL 4D Confiture, GEL 4D Caffe Late

Lubię lakiery Bell Glam Wear i nie wynika to z faktu, że współpracuję z marką, ale szczerze - są to jedne z najbardziej trwałych lakierów do paznokci, jakie miałam okazję poznać. W ubiegłym roku na rynku ukazały się kolekcje inspirowane nowymi trendami: matowym wykończeniem
i błyskiem hybrydowego manicure. Jak się sprawdziły?


Na poniższym zdjęciu widzimy GEL 4D Confiture w odcieniu 04 i GLAM MAT w odcieniu 05.
Bell Glam MAT to lakier dający efekt matu, ale moim zdaniem nie jest to zupełny mat. Odcień jest tak ładny, soczysty, że brakuje mi w nim właśnie tego, że nie błyszczy tak jak lakiery np z linii Glam Wear. Odcień 05 określiłabym jako czerwień koralową. Doskonały na wiosnę i lato, ale dobry też na pozostałe pory roku.

Inne odcienie:
Bell GEL 4D Confiture to lakier o przepięknym, bardzo chodliwym w gabinecie kolorze. Jest to takie jaśniejsze bordo. Lakier powinien dawać efekt hybrydy. Czy tak jest? Pod względem blasku tak. Poza błyskiem i pięknym, głębokim odcieniem, nie uwiódł mnie niczym innym. Schnie tak szybko, że trudno jest nim  malować. Utrzymuje się podobnie jak inne lakiery marki Bell.


Bell 4D Caffe Late to kolejna kolekcja lakierów, które mają dawać efekt hybrydowego manicure. Tutaj nie mam zastrzeżeń. Lakier jest tak "skonstruowany", że spokojnie można nim pomalować paznokcie we własnym tempie.

W kolekcji znajdują się jaśniejsze, jak i ciemniejsze odcienie: