Translate

niedziela, 15 marca 2015

Dermedic Normacne Preventi Regulujący tonik antybakteryjny dla skór mieszanych i tłustych


Po co 30-latce tonik antybakteryjny? :) Ano potrzebny. Na szczęście nie codziennie i nie tak jak w wieku kilkunastu lat, ale do przemycia twarzy lub pleców się czasem przyda. Są takie dni, kiedy skóra nadmiernie pracuje i chyba większość kobiet je zna. Tonik posiada działanie antybakteryjne, ale nie posiada alkoholu, czyli nie wysuszy, nie podrażni i nie spowoduje dyskomfortu. Często cery trądzikowe są bardzo wrażliwe i walka z pryszczami prowadzi do przesuszenia i podrażnienia. Wydaje się, że Dermedic Normacne Preventi działa nie tylko antybakteryjnie, ale też łagodząco.
Tonik posiada zielonkawą barwę, przyjemnie pachnie i tak jak wspominałam, nie jest przeze mnie używany regularnie, ponieważ nie mam takiej potrzeby. Jednak mogę stwierdzić, że nadaje się do cery wrażliwej i wspomaga walkę z wypryskami.


Jego składniki aktywne to: Kwas salicylowy, Sok z brzozy, AC.NET, Gliceryna. Dzięki takiemu składowi:


  • Łagodzi miejscowe stany zapalne skóry
  • Reguluje gospodarkę wodno-tłuszczową
  • Zwalcza nadmierny łojotok
  • Zmniejsza nadmierne rogowacenie skóry
  • Nie wysusza skóry
Sok z brzozy nadaje skórze zdrowy wygląd, łagodzi podrażnienia, działa regenerująco, ściągająco, oczyszczająco. Kwas salicylowy działa bakteriobójczo, pomaga odblokować pory i wydobyć  z nich wydzielinę. Kwas ten pomaga redukować drobne blizny i przebarwienia skórne, przez co skóra wygląda o wiele ładniej i bardziej świeżo. Gliceryna nawilża. Link do toniku.