Translate

wtorek, 16 czerwca 2015

Dermedic Hyrain3 Hialuro Naprawczy krem przeciwzmarszczkowy na noc, czyli jak przekonać mężczyznę do kremowania twarzy

O dermokosmetykach Dermedic i serii Hydrain3 Hialuro pisałam już wielokrotnie. Dla tych, którzy nie czytali, przypomnę, że jest to moja ulubiona seria nawilżająca. Kosmetyki pachną świeżo, jakby lekko ogórkowo (ale to tylko moje odczucie), nawilżają, koją i są wyposażone w ułatwiające życie pompki, które także dbają o ich czystość.

Naprawczy krem przeciwzmarszczkowy na noc to krem o działaniu głęboko nawilżającym, kojącym i oczywiście przeciwzmarszczkowym. Zastanawiający jest tutaj przymiotnik "naprawczy". Co takiego ma naprawiać ten krem? Skórę ;)

Post miał być o tym, jak przemycić mężczyźnie krem przeciwzmarszczkowy, czyli jak zachęcić opornego faceta do kremowania twarzy.
Po pierwsze dobrze gdy ten facet musi się golić. Najlepiej codziennie albo chociaż co 2 dni. :)
Druga sprawa: idealnie, gdy ma suchą lub wrażliwą, alergiczną cerę.


Kosmetyk można postawić go na półce, najbliżej jego kosmetyków i wspomnieć, jak cudownie nawilża i łagodzi skórę :). Koniecznie trzeba wspomnieć o braku "babskiego" zapachu i tym, że skóra po jego użyciu się nie klei.

W moim przypadku było tak, że mój mąż sam sięgnął po krem Dermedic, gdy rozczarował się kolejnym męskim kosmetykiem po goleniu, na które reagował uczuciem pieczenia, podrażnienia. Zużył już ze mną dwa kremy z linii Tolerans, jeden z Hydrain3 Hialuro i teraz używa kolejnego. Lubi je za to, że posiadają pompkę i nie musi ich okręcać, zakręcać i wkładać do nich palca... a przede wszystkim za brak podrażnienia, uczucie nawilżonej i ukojonej skóry.
Ponieważ Naprawczy krem przeciwzmarszczkowy na noc jest kremem przeciwzmarszczkowym, przy okazji golenia pielęgnuję swoją trzydziestotrzyletnią cerę.


Na koniec kilka informacji o kremie:

Składniki aktywne: Woda termalna, Kwas hialuronowy, Olej arganowy, Lipomoist, Masło Shea, Nienasycone Kwasy Tłuszczowe: Omega 3, Omega 6, Omega 9, Witamina E

Redukuje zmarszczki, poprawia napięcie i uelastycznia
Stymuluje syntezę elastyny i kolagenu typu I i IV, poprawiając jędrność skóry
Skoncentrowana ilość składników aktywnych
Działa odmładzająco, odżywczo
Wzmacnia kondycję skóry
Zapobiega utracie wody z naskórka
Hypoalergiczny

Cena w aptece ok. 27 zł.

http://www.dermedic.pl/produkty/42/31/naprawczy-krem-przeciwzmarszczkowy-na-noc.html