Translate

niedziela, 6 września 2015

Evrēe Magic Rose Upiększający olejek do twarzy i szyi do skóry mieszanej, z witaminami, na niedoskonałości
Magic Rose Upiększający olejek do twarzy i szyi to jedna z propozycji od Evrēe. Kosmetyk jest przeznaczony do cery mieszanej, także ze skłonnością do pojawiania się wykwitów. Spokojnie można go nazwać multifunkcyjnym, bo może pełnić rolę kosmetyku do demakijażu, maseczki, olejku do automasażu, samodzielnego serum lub może być dodawany do kremu, jako wzbogacenie jego składu i działania. Producent nawet proponuje stosować go jako bazę pod makijaż. 30 ml to koszt ok. 30 zł. Jest to sporo, ale można trafić na promocję.Olejek posiada kroplomierz, który ułatwia jego stosowanie, ale też sprawia, że można go oszczędnie dozować. 30 ml kosmetyku starcza na kilka miesięcy, oczywiście w zależności od tego, jak często będziemy go stosować. Moje ulubione zastosowanie to wieczorny demakijaż.

Na poniższym zdjęciu widać rysunek z instrukcją wykonywania relaksacyjnego masażu twarzy. Jakie działanie ma taki masaż? Głównym jego zadaniem jest utrzymanie napięcia w mięśniach twarzy, czyli utrzymanie skóry na odpowiednim miejscu ;) . Masaż poprawia ukrwienie, skóra odzyskuje ładny kolor, a dodatkowo jest miękka i nawilżona.


Co zawiera Evrēe Magic Rose Upiększający olejek do twarzy i szyi?

Głównym jego składnikiem jest olejek różany, który zawiera witaminę C, A, witaminy z grupy B oraz kwasy owocowe. Są to tzw. witaminy młodości oraz składniki wzmacniające naczynka krwionośne. Kosmetyk jest przeznaczony do cery mieszanej, ponieważ działa balansująco. Czy rzeczywiście tak jest? Może odrobinę. Trudno mi go ocenić, ponieważ tak bardzo drażni mnie jego różany zapach, że używałam go tylko do demakijażu. Świetnie radził sobie z tuszem do rzęs.