Translate

wtorek, 24 lutego 2015

Jak płacić mniej za kosmetyki - cz. I

Nie wiem jak Wy, ale ja sporą część swoje wypłaty zostawiam w drogerii. Nie mówię tu tylko o moich zachciankach typu nowy tusz do rzęs czy podkład, ale także o artykułach, które są potrzebne w domu. Takimi artykułami są np. płyn lub proszek do prania, ręczniki papierowe, tabletki do zmywarki, mydło w płynie, "Kret" czy płyn do dezynfekcji wc.

Niedawno dołączyłam do programu partnerskiego, który pozwala pomniejszyć kwotę zamówienia o kilkadziesiąt złotych. Początkowo może to być rabat wynoszący kilka-kilkanaście procent, ale z czasem można płacić za własne zamówienie (dochodząc do rabatu 90%) przysłowiowe grosze.Co mnie zachęciło do udziału w programie partnerskim SynTrade?

To, że nie miałam nic do stracenia. Owszem, na początku trzeba wydać 90 zł... ale tyle samo wydałabym w drogerii lub w markecie, a tutaj ciężkie zakupy zostają wniesione do domu (w moim przypadku na 4 piętro) przez kuriera. Moja paczka ważyła ponad 8 kg, a znalazły się w niej takie produkty jak: płyn do prania, olejek do włosów, piana do czyszczenia wc, sól do zmywarki, herbaty, pachnąca saszetka do odkurzacza, a nawet ręczniki papierowe.

Na czym właściwie zarabiamy?

Poprzez platformę partnerską, każdy klient oraz partner biznesowy czerpie korzyści z uczestnictwa w programie. Wszelkie wynegocjowane marże i upusty, oszczędności wynikające z omijania kosztów logistycznych i pośrednictwa sprawiają, że każdy zarejestrowany uczestnik otrzymuje możliwość uzyskania szybkiego stałego źródła dochodu lub dużych rabatów konsumenckich.