Translate

czwartek, 26 lutego 2015

FELICEA - pierwsza polska marka kosmetyków kolorowych. Recenzja pomadki i kredki.


Kosmetyki naturalne są lubiane przez osoby żyjące zdrowo, ale też przez ludzi z wrażliwą skórą. Gdybym miała podać kilka przymiotników określających kosmetyki naturalne, postawiłabym na: bezpieczne, komfortowe i... drogie. Tak, kosmetyki naturalne rzadko kiedy posiadają przystępną cenę.
FELICEA to pierwsza polska marka kosmetyków naturalnych do makijażu. 

Chociaż w ofercie znajdują się głównie kredki, cienie i pomadki, jestem pełna wiary, że za jakiś czas firma zaoferuje również podkład i tusz do rzęs.

Czy kosmetyki FELICEA są drogie? Nie. Ich ceny są zbliżone do cen tradycyjnych kosmetyków, np. z Rossmana

Tak wygląda zamówienie. Bardzo mile mnie zaskoczył sposób zapakowania kosmetyków.
Do swojego pierwszego zamówienia podeszłam dość ostrożnie. Wybrałam Naturalną kredkę do oczu (KLIK), Naturalną pomadkę ochronną dla kobiet i męską wersję dla męża. Pisałam już o tym, że mój partner zużywa więcej pomadek niż ja. Nie jest zbyt wybredny, więc byłam pewna, że co by nie było, pomadka ochronna dla mężczyzn zostanie przez niego zużyta.Naturalna kredka do oczu to był strzał w 10! Wybrałam czarną, ale już chcę pozostałe 4 kolory. Kredka jest na tyle miękka, by nie podrażniać wrażliwych oczu, a jednocześnie bardzo trwała. Nie rozmazuje się. Jestem nią oczarowana. Cena 19 zł to nie tak dużo jak na tak miękką i jednocześnie trwałą kredkę. Stwierdziłabym nawet, że to dość mało.