Translate

środa, 4 marca 2015

ROUGE BUNNY ROUGE Magnitude Mascara - maskara do oczu wrażliwych

Polska nazwa tego tuszu brzmi: Znacząco Podkreślający Tusz do Rzęs Wszechobecność. Prawda, że bajkowo? Większość kosmetyków marki Rouge Bunny Rouge posiada takie wymyślne i dość trudne do zapamiętania nazwy. Marka jest obecna na rynku 9 lat, ale nie jest bardzo znana w Polsce. Może dlatego, że kosmetyki można nabyć tylko w perfumeriach Douglas.

Magnitude Mascara to maskara rozdzielająca, wydłużająca, podkręcająca, które daje lśniący i zarazem głęboko intensywny kolor. Specjalna szczotka z włókna nadaje maksymalną objętość, a jedwabista formuła tuszu zapewnia elastyczność rzęs i naturalny wygląd.

Unikalna formuła łączy w sobie trzy naturalne związki: Parafinę, wosk Carnauba oraz wosk pszczeli. Mają one nadać rzęsom elastyczność, objętość i najwyższą jakość. Ponieważ nie posiada zapachu i alkoholu, nadaje się do oczu wrażliwych.

Szczoteczka wygląda niepozornie, ale czasem takie szczotki są najlepsze. Co prawda lubuję się w szczoteczkach silikonowych, ale ta również mi przypasowała. Pewnie dlatego, że jest dość wąska.