Translate

niedziela, 15 marca 2015

Dermedic Normacne Preventi Regulujący tonik antybakteryjny dla skór mieszanych i tłustych


Po co 30-latce tonik antybakteryjny? :) Ano potrzebny. Na szczęście nie codziennie i nie tak jak w wieku kilkunastu lat, ale do przemycia twarzy lub pleców się czasem przyda. Są takie dni, kiedy skóra nadmiernie pracuje i chyba większość kobiet je zna. 

VITA LIBERATA samoopalacz w piance, który nie odstrasza zapachem. Zestaw Perfekcyjna opalenizna. Samoopalacz o naturalnym składzie.

Vita Liberata - znacie tę markę? Jeśli nie, nie jestem zbyt zdziwiona. Chociaż samoopalacze Vita Liberata są dostępne w 22 krajach, ja sama dowiedziałam się o jej istnieniu tylko dzięki postowi konkursowemu na pewnym blogu i związanemu z nim ruchowi na Facebooku.

Vita Liberata to marka przyjazna skórze. Od roku 2011 samoopalacze Vita Liberata są uznane jako pierwsze tego typu kosmetyki o nietoksycznym składzie.  Firma używa naturalnych, certyfikowanych składników organicznych, które nie tylko są bezpieczne, ale też dają efekt trwalej opalenizny bez zbędnego wysuszenia skóry. Co więcej, we wszystkich kosmetykach zastosowano technologię Odour Remove, dzięki której skóra po zastosowaniu produktu nie posiada nieprzyjemnego zapachu. Wśród fanek kosmetyków znajduje się m.in. Kim Kardashian, Rita Ora, Gwyneth Paltrow lub Kirsten Dunst.


Do przetestowania otrzymałam Zestaw Tanning Essentials Kit.
Jest to zestaw, który zawiera: pHenomenal piankę samoopalającą w kolorze medium (50ml), balsam złuszczający Super Fine Skin Polish (30ml) i rękawicę do aplikacji.Skład pianki i peelingu: