Translate

środa, 18 marca 2015

ROUGE BUNNY ROUGE Skin Sanctuary Podkład odmładzający Sanktuarium dla SkóryROUGE BUNNY ROUGE to marka kosmetyków selektywnych, która jest obecna na rynku od 2006 roku. W asortymencie marki znajdują się kosmetyki kolorowe, które mają nie tylko upiększać, ale też pielęgnować. Przykładem takiego produktu jest widoczny poniżej Podkład odmładzający Sanktuarium dla Skóry.

Jest to najbardziej kryjący podkład z 3 dostępnych. 

Występuje w odcieniach:
51 Lniany szal
52 Bawełniana Etola
53 Kaszmirowy Woal

Czy podkład może odmłodzić? 

Dobre pytanie. Otóż może, ale musi mieć naprawdę dobry skład. Nie znajdziemy go w kosmetyku za 25 zł. Sanktuarium dla Skóry zawiera m.in. Detoxyl, olej z Masła Karite, Ceramidy III i IV, krzemionkę i witaminę E. Składniki te mają chronić przed starzeniem się skóry i wzmacniać ją.

Opis producenta:
Sanktuarium dla Skóry to podkład chroniący przed oznakami starzenia. Przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, u dojrzałych zmniejsza oznaki, natomiast skóry młodsze ochrania i zapobiega przed starzeniem. Możemy nim uzyskać od średniego do mocnego krycia, a jego lekka jak piórko kremowa konsystencja wyrównuje koloryt, niwelując wszystkie zaczerwienienia i niedoskonałości na skórze. Zawiera Detoxyl – naturalny kompleks, który odtruwa i uspokaja skórę, chroniąc ją przed wolnymi rodnikami i zanieczyszczeniami środowiska. Zawiera cenne dla skóry Ceramidy III i IV, które są składnikami cementu międzykomórkowego, Olej z Masła Karite – odżywia i łagodzi.


Moja opinia o Sanktuarium dla Skóry:

Miałam okazję wykonywać nimi makijaże na różnych typach cery. Wybierałam go dla tych mniej suchych oraz dla tych, które potrzebowały więcej krycia. Szczególnie dobrze prezentował się na cerach dojrzałych, z przebarwieniami lub naczyniowych. Szybko dopasowywał się do kolorytu cery.
Dla cer suchych i mniej problemowych wybierałam Życiodajny podkład Mleczna Akwarela (Kliknij tu). Jest on bardziej nawilżający i mniej kryjący od Sanktuarium.


Wracając do Skin Sanctuary, wybrałam dla siebie najjaśniejszy dostępny odcień, czyli 51. Podkłady zawierają dużo żółtych tonów i prezentują się naprawdę ładnie. Co do jego wizualnego efektu, odmładza. Jeśli chodzi o działanie anti-aging, także coś robi, bo przy regularnym stosowaniu, po wieczornym demakijażu, można zauważyć, że cera jest inna. Przede wszystkim zauważyłam ładniejszy koloryt i zwężone pory.

Doza podkładu w odcieniu 51 na czystej dłoni:
Cała dłoń posmarowana podkładem. Możńa porównać stopień krycia ze zdjęciem powyżej:
Gdzie kupić ROUGE BUNNY ROUGE Odmładzający podkład?


Otrzymasz go w każdym Douglasie, również w internetowym. Poniżej dodaję linki:

->     ROUGE BUNNY ROUGE Odmładzający podkład
->     Wszystkie produkty tej marki