Translate

poniedziałek, 6 kwietnia 2015

Sypki puder do makijażu ROUGE BUNNY ROUGE Poranne Dmuchawce - przeciwzmarszczkowy puder transparentny

Czym byłby makijaż bez wykończenia go pudrem? Bez przypudrowania podkładu twarz zaczyna się szybko świecić, a sam podkład dość szybko znika ze skóry. Puder transparenty to zaraz obok pudru w kamieniu najczęściej stosowany kosmetyk do utrwalania makijażu. Dlaczego warto wybierać puder sypki? Ponieważ ma on mniejsze cząsteczki niż puder w kamieniu i można nim dokładniej pokryć twarz. Puder transparentny to kosmetyk bez konkretnej barwy - jest on przezroczysty, choć początkowo może wydawać się zbyt biały, po chwili jednak dopasowuje się do odcienia cery.
Kupując puder przezroczysty, można zaoszczędzić, ponieważ niezależnie od tego czy będziemy latem bardziej opalone, puder zawsze będzie pasował.

Zalety transparentnego pudru sypkiego to:
dokładniejsze pokrycie = większa trwałość makijażu
dobre dopasowanie do odcienia cery/podkładu
redukcja sebum = brak błyszczenia


Poniżej widoczny jest puder marki ROUGE BUNNY ROUGE, o dość ciekawej nazwie Poranne Dmuchawce. Puder jest reklamowany jako niesamowicie lekki, a zarazem wydajny. Podobnie jak inne kosmetyki tej marki, puder transparentny posiada składniki zapobiegające starzeniu się skóry. 
W tym przypadku jest to Tetrapeptyd Metryxil 3000. Składnik ten minimalizuje zmarszczki, a perłowe cząsteczki dodatkowo rozświetlają skórę, nadając jej młodzieńczego blasku.
Jak każdy puder, także ten matuje cerę - tutaj jest to zasługa krzemionki. Zaletą krzemionki jest redukcja sebum, przy równoczesnym przeciwdziałaniu wysuszeniu, co znaczy, że puder nadaje się nie tylko do cer tłustych i mieszanych.Produkt można dozować poprzez miękki materiał przypominający gazę.