Translate

poniedziałek, 22 czerwca 2015

L'OREAL Ideal Soft Żel micelarny do demakijażu oczu - recenzja
O ile do demakijażu używam zwykle płynów micelarnych, to mało który satysfakcjonuje mnie w 100% jeśli chodzi o usuwaniu tuszu do rzęs. Z tego powodu zawsze mam na półce odrębny preparat do demakijażu oczu. Zwykle biorę dwufazówki, ale tym razem skusiłam się na L'OREAL Ideal Soft Żel micelarny do demakijażu oczu.


Konsystencja żelu jest bardzo płynna, co nie znaczy jednak, że można nazwać go płynem micelarnym. Poniżej możecie zobaczyć jak kosmetyk rozlewa się na dłoni i prawie przelewa przez palce. Do użycia żelu nie jest potrzebna woda. Na płatek kosmetyczny wylewamy żel i zmywamy makijaż oczu.Opis produktu: "Żel micelarny do demakijażu oczu wrażliwych L'OREAL PARIS usuwa wszelkie ślady makijażu i zanieczyszczeń. Dzięki odświeżającej żelowej konsystencji koi i nawilża okolice oczu. Formuła bez zapachu, bez alkoholu. Hipoalergiczny. Testowany na oczach wrażliwych i osobach noszących soczewki kontaktowe."


Moja opinia: Rzeczywiści żel ma odświeżającą konsystencję i jest bezzapachowy. Nie podrażnia moich oczu, co nie znaczy, że nie trzeba na niego uważać podczas aplikacji. Czy usuwa wszelkie ślady makijażu? Oceniałabym go na 4-.  Na pewno jest w tym lepszy niż płyn micelarny, ale też gorszy niż płyn dwufazowy. Wszystko zależy od tuszu, jaki chcecie zmyć.