Translate

O mnie

Swoją przygodę z kosmetyką rozpoczęłam w roku 2004, kiedy to zaczęłam naukę w studium kosmetycznym. Wtedy najbardziej fascynował mnie makijaż i stylizacja paznokci. Chociaż w ciągu tych lat trendy bardzo się zmieniły, to właśnie makijaż i paznokcie są tym, co pociąga mnie najbardziej. Po latach pracy w gabinecie kosmetycznym postanowiłam otworzyć własną działalność. Emilia Świątek-Serwach Wizaż i Fotografia to moja firma, do założenia której dojrzałam w momencie, gdy moja córka poszła do szkoły.

Lubię momenty, w których widać efekt mojej pracy, np. przyciemnione, wyregulowane brwi, odżywiona skóra lub makijaż wywołujący uśmiech nie tylko na ich twarzach. Wykonuję także makijaże do sesji zdjęciowych: Portfolio w Maxmodels 


Ponieważ już w szkole podstawowej pisanie sprawiało mi przyjemność, postanowiłam poszukać dodatkowego zajęcia i tak jakieś 4 lata temu zaczęła się moja przygoda z kosmetyką w formie pisemnej. Najpierw pisałam teksty o tematyce: "zdrowie, uroda, dzieci" dla pewnej agencji reklamowej, a obecnie piszę artykuły dla serwisu Esentia.pl. W między czasie powstał ten blog. Kilka moich tekstów znajduje się też w Reportalu. W styczniu 2015 zaczęłam pisać dla drogerii Strefa Urody.pl. Na blogu drogerii znajduje się zakładka "Kosmetyczka radzi".

Prowadzenie bloga jest moim hobby, ale też sposobem na dotarcie do potencjalnych klientów. Współpracowałam z markami: Bell, DermedicMarion, Mount Up Lash. Należę także do grona Ambasadorek Oillanu.

Moje artykuły, a także makijaże wykonane przeze mnie, można zobaczyć w profesjonalnym czasopiśmie kosmetycznym dla gabinetów Cabines nr 68 nr 70 i nr 72 (linki prowadzą do wersji online. Pełny tekst i więcej fotografii można obejrzeć w wersji papierowej, do kupienia w Empiku).


Pozdrawiam,
Emilia Świątek-Serwach